Sítě proti hmyzu
  Okenní sítě proti hmyzu v pevném rámu

>>Zpět na katalog<<

Typ A

Charakteristika
Síť s úzkým hliníkovým rámem 19 x 10 mm v barvě bílé nebo hnědé vhodná na menší rozměry oken. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé a černé. Montáž se provádí pomocí otočných plastových obrtlíků k rámu okna z exteriéru.

Typ B

Charakteristika
Provedení sítě je stejné jako typ A. Montáž se provádí vsunutím do otvoru (např. mezi špalety) pomocí roztažného pérka.


Typ C1

Charakteristika
Pevná síť s širším hliníkovým rámem 31 x 11 mm s límcem po celém obvodu. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé a černé. Snadná montáž z interiéru pomocí otočných klipů (15, 17, 20 mm). Nevyžaduje jakékoliv vrtání či narušení okenních rámů!Typ D

Charakteristika
Síť s širším rámem 25 x 11 mm pro větší rozměry oken. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé a černé. Možné je provedení také s vnitřním rohem. Je vhodná pro montáž do otvoru (mezi špalety apd.). Montáž se provádí buď z interiéru nebo exteriéru pomocí pružinového kolíku.

Typ E

Charakteristika
Provedení sítě je stejné jako typ D. Montáž se provádí pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě hnědé nebo bílé.


Typ I - nyní vyřazeno z výroby

Charakteristika
Síť v pevném odskočeném rámu 24 x 24 mm vhodná zejména pro typy oken, kde běžným profilům brání okapnice. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé a černé. Montáž se provádí z interiéru pomocí otočných obrtlíků z kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé.